Udžbenici u školskoj godini 2020./2021.

Autor: Filip Adaković, 1. 7. 2020.

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas da će i u šk. god. 2020./2021. svim učenicima biti osigurani besplatni udžbenici za obvezne i izborne predmete. Učenici će preuzeti udžbenike u školi na početku nove školske godine.

Klikom na više možete vidjeti popis udžbenika koji će se koristiti u novoj školskoj godini.

Druge obrazovne materijale (radne bilježnice, atlase, likovne mape i sl.) nabavljat će roditelji sami prema popisu koji će škola objaviti na svojoj web stranici najkasnije do 15. srpnja 2020. godine. Molimo Vas da redovito pratite obavijesti na našoj web stranici jer ćemo ovdje objavljivati sve novosti vezane uz nabavu udžbenika i drugih obrazovnih materijala.

Priloženi dokumenti:
popis_udzbenika_2020-2021.xlsx (25.63 KB)