Počelo provođenje projekta Robotico

Autor: Katarina Križić, 10. 2. 2021.

Održan prvi sastanak projektnih partnera - ROBOTICO - ROBOTics in interregional cooperation.

U petak 5. 2. 2021. održan je prvi sastanak projektnih partnera u okviru provedbe projekta ROBOTICO - ROBOTics in interregional cooperation, u trajanju od 20 mjeseci i financiranog od strane Europskog fonda za regionalni razvoj u ukupnoj vrijednosti 236.922,04 EUR.
Naša škola jedna je od partnera uz Strukovnu školu Đurđevac te osnovnu školu iz Csurga iz susjedne nam Mađarske.
Zbog epidemioloških mjera sastanak je održan putem Zoom aplikacije.
Dogovorena su zaduženja svakog od partnera sukladno vremeniku projektnih aktivnosti. U prvom kvartalu, koji je započeo s prvim mjesecom ove godine, kreće se s nabavom potrebne informatičke opreme te nas očekuje početna konferencija koja je u organizaciji naših partnera iz Csurga.