Ah, ta ljubav!

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 10. 3. 2021.

Sudionici Dramske skupine razredne nastave u mjesecu veljači poigrali su se na temu ljubavi u dramskim tekstovima. Odabrali smo igrokaz Telefonska zbrka, autorice Sanje Beraković.

Učenici su se podijelili u dvije skupine. U svakoj skupini učenici su samostalno podijelili uloge, pripremili rekvizite, osmislili scenografiju te uvježbali izvedbu.  Igrokaz su pogledali učenici u svim razredima nižih razreda.  Glasanjem su izdvojili bolju izvedbu i najglumca. Za najglumca proglašen je Lovro Radojica, a izvedbu skupine koja je dobila više glasova snimili smo i možete je pogledati na poveznici.

U igrokazu glume: dječak – Lovro Radojica,  djed – Domagoj Bevanda,  doktorica – Lana Ivković,  Maja – Tamara Crnjak.  Za većinu rekvizita, scenografiju te zvučnu kulisu i pomoć kod snimanja zadužen je bio „redatelj“ David Šemovčan.

Voditeljica Scenske radionice Vlasta Golub