Radovi učenika nastalih na školskom natjecanju iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna

Autor: Katarina Križić, 16. 2. 2022.

Učenici naše škole pristupili su u petak 11.2. natjecanju Izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna.

Ukupno 15 učenika predmetne nastave sudjelovalo je na natjecanju kojem je tema bila ljudsko tijelo. Sam cilj natjecanja je promicanje vizualnih umjetnosti i dizajna,inovativnih, umjetničkih i odgojnih praksi.

Zadatak im je bio rekomponirati crno-bijelu fotografiju renomiranog umjetničkog djela s temom ljudskog tijela uz primjenu ritma ploha u odabranom komplementarnom kontrastu u likovnoj tehnici kolaža.

Radovi učenica Ide Nađ (7. razred), Sonje Turčić (8. razred)  i Antonije Čorbe (8.razred) predloženi su za županijsku razinu.

U nastavku možete pogledati radove svih učenika.

Ida Nađ (7.razred)

Sonja Turčić (8.razred)