Projekt SUNCE

Autor: ENA SULIMANEC, 6. 5. 2016.

Dana 3.5. na sam Dan sunca održali smo EKO projekt Sunce. Iako sunčevih zraka nije bilo kada smo kretali, marljivo smo prionuli poslu u nadi da ćemo ga svojim radom prizvati. Učenici razredne nastave svoje su ideje i znanje predstavili unutar svojih razreda te izradili plakate koje možete vidjeti u učionicama i u priloženim fotografijama. Učenici predmetne nastave bili su podijeljeni u sedam skupina te su svoja istraživanja predstavili plakatima, filmićima, pjesmama, pokusima, računima i prezentacijama. Tema SUNCE obrađivala se iz stajališta različitih predmeta pa smo tako naučili mnogo zanimljivosti koje do sada nismo znali. Na kraju dana sunce nas je počastilo i kao da je svojim zrakama i toplinom kazalo da smo dobro odradili svoj posao.

U prilogu možete pogledati fotografije projektnog dana i filmić jezične skupine.