Projekt građanin

Autor: Silvija Jularić, 26. 4. 2017.

Članovi skupine Vježbaonica građanskog odgoja Ema Bevanda, Nikola Kolar i Marija Nika Turbelija iz 6. razreda te Martina Berta, Josip Buković, David Đuroci i Dora Vidak iz 8. razreda su uz mentoricu Brankicu Šeničar ove školske godine radili na projektu Odgovorno i sigurno biciklom u prometu. Cilj projekta je da učenike upozori na potrebu da se poštuju prometni propisi i pravila.

Na županijskoj smotri projekata iz područja Nacionalnoga programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo održanoj 31. 3. 2017. godine u OŠ Đuro Ester u Koprivnici uspješno su predstavili svoj rad. Martina, Josip, David i Dora pohvaljeni su za prezentaciju te plakat koji su izradli svi članovi skupine.

Projekt je pozvan na državnu smotru koja će se održati u svibnju u Zagrebu.

Čestitamo našim učenicima i učiteljici na postignutom rezultatu!