Maskenbal u našoj školi

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 9. 2. 2018.

Školski karneval započeo je pjesmom Karneval  Zvonimira  Baloga koju  su izveli maskirani učenici 5. a razreda. Uslijedio je ples pod maskama. Potom igre: ples s narančom, u kojem su pobijedile Betina Ćokić i Ivana Dautanec; u igri dodavanja lopte pobijedila je ekipa 7. i 8. razreda, a u ribarevoj je mreži najuspješnija bila Tatjana Tomašek. Nakon toga je žiri, koji su činili Miroslav Fuček, Sanja Sučić i Fabiana Živko, proglasio princa i princezu karnevala. Princ karnevala bio je Emil Gaščić, a princeza Lorena Bevanda. Na kraju je bio pobjednički ples.

Teo Mesarov, 6. r.