Škola plivanja učenika trećeg razreda

Autor: ENA SULIMANEC, 16. 3. 2018.

Svake godine učenici trećeg razreda sudjeluju u Školi plivanja na Gradskim bazenima Cerine u Koprivnici. Ove godine škola plivanja održala se od 12. 3. do 16. 3. U školi plivanja sudjelovala su 22 učenika trećeg razreda Osnovne škole Ferdinandovac i Područnih razrednih odjela Crnec i Drenovica. Učenici su bili podijeljeni u tri grupe, plivači, poluplivači i neplivači. Svaka grupa imala je svog učitelja plivanja koji ih je poučio pravilnoj tehnici disanja u vodi, pravilnom položaju tijela, kako se sigurno i bez straha ponašati i kretati u vodi. Kako su dani prolazili, učenici su sve više i više napredovali te je većina njih postala pravim plivačima. Zadnjeg dana škole svi sudionici dobili su diplome za uspješno završenu Školu plivanja.

Učenice: Patricia Šadek i Sara Hrženjak, 3.r