OŠ Ferdinandovac najbolja na međuopćinskom natjecanju u stolnom tenisu

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 21. 2. 2020.

OŠ Ferdinandovac prošla je na županijsko natjecanje u stolnom tenisu bez ijednog izgubljenog meča.

Međuopćinsko natjecanje u stolnom tenisu đurđevačkog dijela Koprivničko -križevačke županije održalo se 31. 1. 2020. Na natjecanju su sudjelovale: OŠ Gola, OŠ Novigrad Podravski, OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje te OŠ Ferdinandovac. Za našu školu nastupali su: Leon Bošnjak, 8. r. , Ferdinand Ščuka, 8. r. i Teo Mesarov, 8. r.  U prvom krugu igrale su OŠ Novigrad Podravski protiv OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje, pobjedu je odnijela OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje te OŠ Gola protiv OŠ Ferdinandovac, pobjedu je odnijela OŠ Ferdinandovac. U drugom krugu igrale su OŠ Gola protiv OŠ Novigrad Podravski, pobjedu je odnijela OŠ Gola te OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje protiv OŠ Ferdinandovac, pobjedu je odnijela OŠ Ferdinandovac. I u trećem krugu OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje protiv OŠ Gola, pobjedu je odnijela OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje te OŠ Novigrad Podravski protiv OŠ Ferdinandovac, pobjedu je odnijela OŠ Ferdinandovac.  Na županijsko natjecanje u stolnom tenisu prošla je OŠ Ferdinandovac bez ijednog izgubljenog meča. Voditelj je ekipe učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture Nikola Dorčec.