Početak nastave na daljinu-16.3.

Autor: Danijela Begović Jankić, 13. 3. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

obavještavamo Vas da za sve učenike nastava na daljinu počinje u ponedjeljak 16. ožujka 2020. i tako će se održavati naredna dva tjedna.

Za razrednu nastavu će se realizirati putem HRT-a na 3. programu, pod nazivom Škola na trećem, prema sljedećem rasporedu:

Prvi razred  - od 8 do 10 h

Drugi razred – od 10 do 12.30 h

Treći razred –  od 13 do 16 h

Četvrti razred – od 16 do 19 h

Za učenike predmetne nastave svaki dan će biti definiran raspored i nastavni sadržaji koje će komunicirati predmetni učitelji i  voditelji  „virtualnih razreda“. Prisutnost učenika na nastavi pratit će se uz njihove aktivnosti u „virtualnom razredu“.

Molimo Vas da redovito pratite mrežne stranice škole jer ćemo ovdje objavljivati sve važne informacije.