Nove knjige u školskoj knjižnici i Godina čitanja

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 22. 2. 2021.

Školska knjižnica, 2020. godine nabavila je 136 novih knjiga i 5 ih je dobila. Među njima ima zanimljivih slikovnica, priča i romana za učenike od 1. do 8. razreda. Neki naslovi knjiga koji mi se sviđaju su: Gregov dnevnik, Bacit ću ti kompjutor kroz prozor, Rečeno-učinjeno, Mali milijarder, Tajni dnevnik Adriana Molea, Zelene slikopriče (slikovnica) i druge.

Ministarstvo kulture i medija i Ministarstvo znanosti i obrazovanja RH proglasilo je 2021. godinu Godinom čitanja. U knjižnici ima izvrsnih materijala da se ona obilježi. Ugodno čitanje!

Larisa Čordašev, 6. r.