Županijska smotra učeničkih zadruga

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 6. 5. 2022.

Dana 3. svibnja 2022. godine učenice 7. i 8. razreda Ida Nađ i Sonja Turčić zajedno s učiteljicom Likovne kulture Ivom Rođak sudjelovale su na županijskoj smotri učeničkih zadruga u Rasinji. Na smotri je sudjelovalo deset učeničkih zadruga. Naša zadruga Iskra predstavljala je keramičke figurice i keramičke posudice za sukulente koje su izradili učenici naše škole - od nižih do viših razreda. Naša udruga nažalost nije prošla dalje, ali su učenice naučile ponešto novo o različitim poslovima.

Sonja Turčić, 8. r.