Pravo na pristup informacijama

Korisnik ostvaruje pravo na pristup informaciji podnošenjem usmenog ili pisanog zahtjeva Osnovnoj školi Ferdinandovac. Ako je zahtjev podnesen usmeno ili putem telefona, sastavit će se službena bilješka, a ako je podnesen putem elektroničke komunikacije, smatrat će se da je podnesen pisani zahtjev. Obrazac pisanog zahtjeva je priložen dolje.

Podnositelj zahtjeva nije obvezan navesti razloge zbog kojih traži pristup informaciji, niti je obvezan pozvati se na primjenu Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“, broj 25/13, 85/15 i 69/22).
Na pristup informacijama u postupcima pred tijelima javne vlasti ne plaćaju se upravne i sudske pristojbe.

Službeni kontakt podaci službenika za informiranje su:

• - službenik za informiranje: Danijela Begović Jankić
  • - e-mail: ured@os-ferdinandovac.skole.hr