Cvrčak je školski list u kojem se prate najvažnija događanja u školi, razvijaju afiniteteti za izražavanje novinarskim stilom, potiče se likovno, literarno i novinarsko izražavanje te razvija navika čitanja časopisa.
Namijenjen je svim učenicima i učiteljima škole kao i svim zainteresiranim čitateljima.
Nositelji ovog lista je Lidija Levačić-Mesarov, učiteljica hrvatskog jezika i voditeljica Literarno-novinarske skupine „Lastavica“.
Realizacija Cvrčka ostvaruje se pisanjem i prikupljanjem literarnih i novinarskih radova, kao i likovnih uradaka: do početka travnja, odabir, lektura i korektura radova i priprema za tisak: do svibnja, promocija lista za Dan škole.
Školski list izlazi u svibnju, u povodu Dana škole.

Cvrčak možete preuzeti OVDJE.