Aktivnosti Područnog razrednog odjela Crnec

Završni izlet četvrtih razreda OŠ Ferdinandovac

Autor: Silvija Jularić, 15. 6. 2014.

Tijekom vrućeg dana, 10. lipnja, učenice i učenici četvrtih razreda Osnovne škole Ferdinandovac i područnih škola Crnec i Drenovica bili su na završnom izletu. Posjetili su pogone Hidroelektrane Donja Dubrava, upoznali se sa svijetom kukaca u Entomološkom muzeju u Varaždinu, nakratko se vinuli među zvijezde u planetariju Tehničkog muzeja u Zagrebu, razgledali Muzej krapinskih neandertalaca i na kraju obišli poznati dvorac Trakošćan u Hrvatskom zagorju. U pratnji učenika bile su njihove učiteljice Ljubica Kenđelić i Melanija Mađerić i učitelj Željko Karan.Ujedno, tim su se izletom oprostili od svojih dosadašnjih učiteljica i učitelja prije nego krenu u 5. razred.