Škrinja s blagom

Otvorimo škrinju s blagom

Nova igra "Škrinja s blagom" starta i ove školske godine 2021./2022. Igra traje od studenog 2021. do svibnja 2022. Na Dan škole bit će proglašenje pobjednika u online igri "Škrinja s blagom".

CILJ PROJEKTA
Nadarenim i kreativnim učenicima omogućiti da na dodatnim sadržajima razvijaju kompetentno mišljenje i logičko zaključivanje rješavajući zadane probleme interdisciplinarnog karaktera.

NAČIN REALIZACIJE
Na početku svakog mjeseca na stranicama naše škole postavit ćemo nekoliko problemskih zadataka. Ispravno rješenje svakoga donosi 1 bod. Učenici koji do kraja projekta sakupe najviše bodova dobivaju virtualni ključ kojim otvaraju virtualnu škrinju s blagom.
Učenici sudionici obavještavaju se koliko imaju točnih odgovora odnosno koliko su bodova sakupili. Učenik/učenica koja sakupi najviše bodova bit će nagrađen za Dan škole.
Zadaci će se nalaziti na dnu ove stranice u obliku word datoteke.

Sudionici igre trebaju:

-  skinuti datoteku

- riješiti zadatke popunjavanjem datoteke

riješene zadatke poslati do  kraja tekućeg mjeseca na email:

skrinja.s.blagom@gmail.com

SUDIONICI
Svi zainteresirani učenici, željni rješavanja problemskih zadataka, zagonetaka i matematičkih zadataka.

NOSITELJI PROJEKTA
Anita Topljak Patačko, učiteljica informatike

EVALUACIJA
Uspješnost projekta vrednovat će se prema broju učenika koji budu dobrovoljno sudjelovali u rješavanju problema te u postotku rješenosti. Očekujemo aktivno sudjelovanje učenika u radu.

1. krug -studeni.docx
 2. krug - prosinac.docx