Program poticanja i nagrađivanja najuspješnijih učenika

ZVIJEZDA ŠKOLE

Pozivamo učenike da se i u ovoj školskoj godini trude postići što bolje obrazovne rezultate, ali i da koriste svoje umjetničke, sportske, glazbene i sve ostale sposobnosti koje imaju kako bi postali „Zvijezda škole“ 2010./11.

Puno uspjeha žele vam vaši učitelji, stručni suradnici i ravnatelj!

U školskoj godini 2009./10. škola je po prvi put ostvarila program „Zvijezda škole“ kojim se nastojalo motivirati i poticati učenike na zalaganje i rad u redovitoj nastavi, dodatnom radu, izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima.

Cilj ovog programa je promocija, afirmacija i nagrađivanje sposobnih, marljivih i proaktivnih učenica i učenika s visokim etičkim vrednotama.

Da bi se postalo „Zvijezdom škole“ potrebno je sakupiti čim više bodova.

Kategorije koje nose bodove:

- Dobitnici diplome „Uzoran učenik“ tj. učenici 8. razreda koji su sve    razrede prošli s odličnim uspjehom.

- Najsvestraniji učenik i učenica škole koji se proglašavaju prema važećem pravilniku.

- Najbolji sportaš i sportašica škole.

- Pobjednik on-line školskog natjecanja „Škrinja s blagom“.

- Najbolji likovnjak škole.

- Najbolji pjevač ili pjevačica škole.

- Najbolji plesači škole.

- Članovi pobjedničke skupine u eko-projektu.

Evo učenika koji su ostvarili bodove u pojedinim kategorijama u određenoj školskoj godini:

Najbolji 2012..doc
 Najbolji 2013..doc