ŠUK Sokol

ŠPORTSKI UČENIČKI KLUB "SOKOL"

Voditelj kluba je učitelj tjelesnog odgoja Zlatko Pecek.

Rad u ŠUK-u „SOKOL“ odvijat će se u četiri sekcije, nogometnoj, rukometnoj, stolnoteniskoj i teniska, a prema slijedećim segmentima:

• TRENINZI-nogometna i rukometna sekcija  treniraju u prosjeku po dva sata tjedno, a stolnoteniska i teniska sekcija treniraju prosječno jedan sat tjedno, odnosno 35 sati godišnje, s tim da se trenira počevši od božićnih praznika nadalje.
  • NATJECANJA-uključiti se u natjecanja prema vremeniku natjecanja.
  • SURADNJA S DRUGIM KLUBOVIMA-kroz prijateljske susrete razvijati suradnju sa susjednim klubovima, s klubovima drugih škola koje imaju status međunarodne škole te s klubom škole Vizvar iz Republike Mađarske.
  • ORGANIZACIJSKI RAD-organizirati uključivanje učenika u projekt «Športom do zdravlja». Suorganizirati završnu priredbu u navedenom projektu.
  • PROMIDŽBENI RAD-prezentirati postignuća kluba putem školskog lista i javnih medija.