Vesele maškare u PŠ Drenovici

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 28. 2. 2020.

Danas je u našoj školi bio zanimljiv i poseban dan. Svi su učenici u školu došli maskirani. Bilo je tu vještica, kraljica, patuljaka, satova, kauboja, nogometaša, starih i nemoćnih bakica i jedan stari djed, balerina, generala, zombija, šminkerica, nindža… Čak smo imali i jednu kuharicu s finim i slasnim perecima. Svaka maska se predstavila te su učenici tajnim glasovanjem odabrali najuspješniju masku među dječacima i najuspješniju masku među djevojčicama. Prvo mjesto kod dječaka podijelili su general i stara bakica. General je bio Matko Cik, a stara bakica Marko Turčić. Prvo mjesto kod djevojčica osvojila je šminkerica. Šminkerica je bila Veronika Bobovčan. U veselom raspoloženju završilo je proglašenje pobjednika. Već sada se veselimo maškarama sljedeće godine!

Slavica Pavlović, učiteljica 1. i 2. razreda