Obavijest za početak nove školske godine 2023./2024.

Autor: Helena Jurina, 28. 8. 2023.

Dragi učenici i roditelji,

nastava počinje 4. rujna 2023. godine (ponedjeljak).

Učenici predmetne nastave počinju u 7:30 sati. Razredna nastava u 13:00.

Doček učenika prvih razreda Matične škole bit će u 13 sati. Doček učenika Područne škole Drenovica bit će u 8:00 sati, a doček učenika Područne škole Crnec bit će u 9:00 sati.

Mole se roditelji prvašića da u ponedjeljak (4.9.) dođu po prvašiće i knjige koje će preuzeti nakon dočeka i upoznavanja sa školom (u terminu dogovorenom s učiteljicom).

Prvi dan nastave povratak autobusom za učenike razredne nastave Matične škole je u 16:40 (osim za prvašiće po koje dolaze roditelji u dogovoru s učiteljicom).

Udžbenici

Udžbenici su osigurani za sve učenike matične i područnih škola. Učenici će preuzeti udžbenike prvog dana nastave.

Školska kuhinja

Školska kuhinja je besplatna za sve učenike. Počinje s radom od prvog dana. Jelovnik možete pronaći na stranici škole.

Prijevoz učenika

Raspored vožnje autobusa jednak je kao prošle školske godine.