Školski odbor

Članovi školskog odbora Osnovne škole Ferdinandovac:

1. Zdravko Benko - iz reda radnika
  2. Nikola Dorčec - iz reda učitelja i stručnih suradnika
  3. Vlasta Golub - iz reda učitelja i stručnih suradnika, predsjednica školskog odbora
  4. Ivanka Kolar Turčić - iz reda roditelja, zamjenica predsjednice školskog odbora
  5. ...... - predstavnik osnivača
  6. ...... - predstavnik osnivača
  7. ...... -  predstavnik osnivača

Na sjednicama školskog odbora nazočni su članovi školskog odbora i ravnatelj, a mogu biti nazočne i druge osobe koje su pozvane na sjednicu. Ako pojedini član školskog odbora smatra da neka od pozvanih osoba ne treba biti nazočna na sjednici, može predložiti da ta osoba napusti sjednicu, a o tome prijedlogu odlučuje školski odbor. Kada se na sjednicama školskog odbora raspravlja o pitanjima ili podatcima koji predstavljaju poslovnu ili drugu tajnu prema zakonu ili općem aktu Škole, sjednice se održavaju samo uz nazočnost članova.

Svi u školi, svi pri stolu 5