Autor: ENA SULIMANEC, 8. 4. 2016.

Dragi osmaši!

S radom je započeo internet portal „Upisi u srednju 2016./2017.“. Portal koji je u cijelosti posvećen tematici upisa u srednju školu, a namijenjen je osnovnoškolcima koji su pred upisom u srednju školu kao i njihovim roditeljima. Cilj portala je na jednom mjestu objediniti sve relevantne informacije o postupku upisa u srednju školu za narednu školsku godinu i učiniti ih dostupnim svim školarcima i njihovim roditeljima kako bi im olakšali i pojasnili postupak upisa. Sadržaj portala možete vidjeti klikom na njihov link koji možete pronaći na  stranicama naše škole pod Upisi u srednju školu.

U hodniku škole možete pronaći pano na kojem se nalaze razne informacije vezane uz upise u srednje škole.