Županijsko natjecanje – LIK 2018.

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 6. 3. 2018.

Učenice naše škole Franka Ščuka i Lorena Bevanda iz osmog razreda u petak su, 2. ožujka, sudjelovale na Županijskom natjecanju – izložbi učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna Koprivničko-križevačke županije – LIK 2018. Smotra je bila održana u Galeriji K2 u Križevcima. Tamo su bila izložena 49 pristigla rada. Tema za ovogodnišnji LIK bila je „Mitovi i legende – čudesni svijet mitskih bića“. Učenice su kroz rad sa žicom trebale uočiti, izraziti i spoznati dinamiku linijski istanjene mase u prostoru.

Sanja Sučić, učiteljica Likovne kulture