Započeli kampovi robotike za učenike

Autor: Katarina Križić, 15. 11. 2021.

Počelo je održavanje prvog ciklusa kampova robotike u sklopu projekta Robotico. S obzirom na epidemiološke mjere, učenici sudionici ostali su u svojim matičnim školama gdje su uz podršku učitelja koji su završili edukaciju, radili na današnjem zadatku. Profesor Branko Pleadin iz Strukovne škole Đurđevac našim učenicima javio  se iz OŠ Csurgo putem platforme zoom i davao učenicima upute kako sastaviti robota.

Prvi kamp od 15.11. do 20.11.2021. održava se za sedmero učenika 5. i 6. razreda pod mentorstvom učiteljice Anite Topljak Patačko.

Iz 5.razreda sudjeluju Lucija Lauš i Patrik Patačko, a iz 6. razreda Lucija Fuček, Viktoria Ivurin, Majamarija Kapitanić, Marko Krajačić i Marko Turčić.

Već prvog dana učenici su pokazali visoku razinu motivacije i sposobnosti za izvršavanje dobivenog zadatka.