Prehrana u školskoj kuhinji - obavijest

Autor: Danijel Balaško, 13. 9. 2012.

Poštovani roditelji!

Jedna mala novost u ovoj školskoj godini je plaćanje prehrane u školskoj kuhinji putem uplatnica.

Zbog obavijesti  FINE – Centra poslova platnog prometa da više ne zaprimaju novčanice koje su na bilo koji način oštećene ili obojane te preporuke da se izbjegava gotovinsko plaćanje, morali smo uvesti plaćanje putem uplatnica.

U nastavku možete pronaći jelovnik za školsku godinu 2012./2013. koji se primjenjuje od 1. listopada 2012. godine te primjer ispunjavanja uplatnice.

Cijenu prehrane u školskoj kuhinji nastojali smo zadržati kao što je bila i do sada - 3,00 kn po obroku, te sukladno tome, cijena prehrane u školskoj kuhinji iznosi:

·         za mjesec listopad 65,00 kn

·         za mjesec studeni 60,00 kn

·         za mjesec prosinac 45,00 kn.

Za mjesec rujan plaća se u gotovini, a za listopad i naredne mjesece potrebno je uplatiti najkasnije do zadnjeg radnog dana u mjesecu za sljedeći mjesec.

Učenici su dužni razrednicima predati dokaz o uplati najkasnije zadnjeg radnog dana u mjesecu za sljedeći mjesec.

Ukoliko imate više djece u različitim razredima, uplatu je moguće izvršiti putem jedne uplatnice na način da se u rubrici „Platitelj“ navede ime najstarijeg učenika, a kod opisa plaćanja (uz mjesec za koji se vrši uplata) treba navesti sve razrede koje pohađaju učenici za koje se vrši skupna uplata.

Također, jednom uplatnicom može se uplatiti ukupna cijena do kraja polugodišta (170,00 kn), s tim da se kod opisa plaćanja navede za koje mjesece je uplata.

Molimo Vas za razumijevanje zbog nastalih promjena te se nadamo dobroj suradnji.

Priloženi dokumenti:
Uplatnica.pdf (256.32 KB)