LIK 2023. - županijska razina

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 13. 3. 2023.

Učenica Ida Nađ iz 8. razreda te učenici Patrik Patačko i Leo Martinčić iz 6. razreda uspješno su obavili školsku razinu natjecanja iz vizualnih umjetnosti i dizajna LIK 2023. te su svoje radove mogli prezentirati na županijskoj razini natjecanja. Učenicima čestitamo na uspjehu i želimo još mnogo veselih i vedrih likovnih uradaka!

U nastavku možete pogledati galeriju svih radova dospjelih na županijsku razinu te pogledati rang listu. Županijsko natjecanje održalo se u Osnovnoj školi Vladimir Nazor u Križevcima.

Iva Rođak, učiteljica Likovne kulture