UPIS U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Autor: Helena Jurina, 3. 4. 2023.

Dragi roditelj/i,

obavještavamo Vas kako će se pregled i upis učenika u prvi razred održati 3.5.2023. za učenike koji upisuju područne škole te 4.5.2023. za učenike koji upisuju prvi razred u matičnoj školi. Svi upisi će se održavati u prostorijama matične škole u terminima od 9 do 14 sati.

Molimo Vas da na upis dođe samo jedan od roditelja/skrbnika. Sa sobom je potrebno donijeti potvrdu od liječnice koju ste dobili pri liječničkom pregledu djeteta te osobne podatke o djetetu (OIB, liječničku dokumentaciju i sl).

Ukoliko ćete u tom terminu biti spriječeni molimo Vas da nas kontaktirate. Detaljnije informacije i točniji termini bit će navedeni u pisanom pozivu koji će Vam uskoro biti uručen.