Izvanučionačka nastava područnih škola

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 20. 6. 2023.

Područne škole Drenovica i Crnec, 13. lipnja 2023., realizirale su izvanučioničku nastavu u Zagreb.

Nakon kraćeg stajanja na odmorištu, krenuli smo u Avenue Mall Zagreb u kino Cinestar na projekciju animiranog filma Ups 2!: Avantura se nastavlja. Uz kokice i sok, gledanje filma brzo je prošlo. Potom smo nastavili put prema Tehničkom muzeju Nikola Tesla. Uz stručno vodstvo i razgledanje postave muzeja, razgledali smo i improvizirani rudnik. Prema kraju dana posjetili smo Zoološki vrt grada Zagreba i vidjeli mnogo zanimljivih životinja.

U pratnji učenika bili su učitelj Željko Karan i učiteljice Slavica Pavlović i Melanija Mađerić.

Učiteljica Melanija Mađerić