ŽUPANIJSKI LIK 2024.

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 8. 3. 2024.

Učenici OŠ Ferdinandovac zaputili su se u Osnovnu školu „Vladimir Nazor“ u Križevcima na proglašenje najuspješnijih radova vezanih za LIK natjecanje 7. ožujka 2024 .

Tamo su ih lijepo ugostili i za sve sudionike pripremili obilazak zvjezdarnice i križevačkog vidikovca. Na izložbi koja je uslijedila odabrana su tri najuspješnija rada koja će predstavljati Koprivničko-križevačku županiju. Među tim radovima izabran je rad naše učenice Edite Gaščić (7. razred) koja je zauzela 3. mjesto! Rad će biti poslan kao prijedlog za državnu razinu natjecanja. Na školskom natjecanju najuspješnijima su se pokazali još i Lea Pavleković (6. razred) i Domagoj Bevanda (7. razred). Editi čestitamo i želimo sve najbolje u daljnjem natjecanju! Fotografije radova naših učenika pogledajte u galeriji.