„Joža Horvat – književnik i moreplovac“ – svečana podjela nagrada i pohvala

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 26. 3. 2024.

Dana  15. 3. 2024. u Osnovnoj školi  „Joža Horvat“ u  Kotoribi,  učenici  drugog razreda Elizabeta Turbelija i Toma Horvat sudjelovali su na podjeli nagrada i priznanja po  Natječaju  „Joža Horvat“- književnik i moreplovac“.

Natječajem se odavala počast književniku Joži Horvatu, rođenom u Kotoribi. Tema natječaja bila je Putovanje, u zbilji ili u mašti, u prostoru ili u vremenu, a moglo joj se pristupiti prijavom na literarni, likovni i foto natječaj. Elizabeta je osvojila 3. nagradu za literarni rad Putovanje, a Toma Horvat 3. nagradu za fotografiju Put u bjelinu. Učenici su osvojili zavidne rezultate jer je konkurencija bila velika. Sudjelovali su učenici iz 42 osnovne škole. Elizabeta i Toma bili su sretni i ponosni što su posjetili  Osnovnu školu Kotoriba.

Učiteljica: Ljubica Kenđelić