Snima se video spot Rock and roll na Dravi na Dječjoj televiziji!

Autor: Dijana Habijanec, 16. 9. 2013.

Nakon uspješne izvedbe Tomislava Matice i Mateje Mađerek, te Anite Aušperger i njezine vesele plesne pratnje na Međunarodnom dječjem festivalu Kukuriček, naši klinci – zvjezdice su oformili bend pod nazivom Začarani planet.

Začarani planet broji sedam članova, a oni su: Mateja Mađerek (vokal i gitara), Anita Aušperger (vokal i gitara), Luka Mesarov (klavijature), Karlo Hrženjak (el. gitara), Mislav Cik (el. gitara), Tomislav Matica (vokal) i Matej Petrović (bubnjevi).

Prilikom slanja profesionalne studijske snimke pjesme Rock and roll na Dravi na Dječju televiziju, čiji je tekst napisala učiteljica Dijana Habijanec, koja predaje na ove dvije škole, pjesma je ušla u uži izbor, te smo pozvani da snimimo profesionalni video spot na Dječjoj televiziji.

Da bi uopće mogli snimiti video spot, morali smo prikupiti fotografije mjesta i  škole, a slikali smo se čak i na Dravi! Ovom prilikom zahvaljujemo našim fotografima, učitelju Mati Alviru i Ivi Mađerek na snimljenim fotografijama.

Rock and roll na Dravi će, nakon snimanja, biti postavljen uz bok niza komercijalnih zborova poput „Trešnjevačkih mališana“ „Klinaca s Ribnjaka“, „Kikića“ i „Genijalaca“ i mnogih drugih, te će se natjecati na profesionalnoj razini u Top ljestvici Dječje televizije.

Naša djeca, članovi Začaranog Planeta, će također s voditeljicom i urednicom Dječje televizije, Unom Zimom, spremiti i intervju kojim će se predstaviti cijeloj Hrvatskoj.

Gledajte nas na Dječjoj televiziji!