Začarani planet

Autor: Dijana Habijanec, 10. 10. 2013.

Dječji bend Začarani Planet čine djeca od 12 i 13 godina, a dolaze iz tri sela - Novog Virja, Ferdinandovaca i Kalinovca. Članovi Začaranog Planeta koji dolaze iz naše škole su Mateja Mađerek, Anita Aušperger, Martin Fuček, Luka Mesarov, Karlo Hrženjak i Mislav Cik.

Začarani Planet snima svoje pjesme u profesionalnom studiju, poput odraslih bendova i pjevača. Za sada imamo već dvije pjesme, a one su Rock and roll na Dravi i Eko škola Ferdinandovac.

Bend je do sada postigao lijepe rezultate, od osvojenog drugog i četvrtog mjesta za Najbolji glas Đurđevca, preko nastupa na Međunarodnom festivalu Kukuriček, pa sve do snimljenog spota i priloga kojega je spremila Dječja Tv. U najavi su i prilozi Srce Tv, kao i Podravskog Radija.

Začarani planet možete pratiti na Top listi Dječje Televizije, kao i prilog na Youtube gdje možete naći na i sam video spot.