„Začarani Planet“ gostovao u dječjoj emisiji „Različak“ na Radio Koprivnici

Autor: Dijana Habijanec, 27. 9. 2014.

Nakon uspješno snimljenog video spota pjesme „Dravska Vila“ predstavnici našega dječjeg benda „Začarani Planet“ su sa svojom voditeljicom, učiteljicom Dijanom Habijanec, posjetili su 22. rujna, 2014. godine studio Radio Koprivnice.

Tako su članice „Začaranog Planeta“, Anita Aušperger i Mateja Mađerek, učenice osmog razreda naše škole,  gostovale zajedno sa dječjim zborom „Kalnovečki Školarci“, u dječjoj emisiji „Različak“, koju prenosi svake srijede Radio Koprivnica.

U emisiji su učenice pričale o svojoj školi, svojem bendu, svojim pjesmama te plesnim koreografijama.

Kako je to izgledalo i što su sve još rekle, poslušajte ovdje: https://soundcloud.com/dijana-habijanec/radio-koprivnica-zacarani-planet-i-kalnovecki-skolarci-djecja-emisija-razlicak