Anita Aušperger plasirala se na državni Lidrano

Autor: Silvija Jularić, 12. 2. 2015.

Na županijskom Lidranu 2015. održanom u Križevcima naša je škola sudjelovala s četiri uratka.

Učenici razredne nastave Fabiana Živko, Patricia Topolčić,  Lana Hrvoić i Viktor Ščuka izveli su dramsko-scensku igru Kalnovečki razgovori. Pripremala ih je učiteljica Vlasta Golub.

Martina Karan sudjelovala je novinarskim uratkom Čini li nam Internet život kvalitetnijim.

Doris Kudumija predstavljala je uredništvo školskog lista Cvrčka i Anita Aušperger krasnoslovila je pjesmu Miroslava Dolenca Dravskog Moja mati.

Sve ih je pripremila učiteljica Lidija Levačić Mesarov.

Anita Aušperger bila je najbolja u kategoriji samostalnih scenskih nastupa i time stekla pravo sudjelovanja na državnoj smotri Lidrano 2015. koja će se održati krajem ožujka.