Škola plivanja

Autor: Silvija Jularić, 25. 3. 2015.

Ja sam Lana Magdić. 16.3.2015.g. je počela škola plivanja na Bazenima „Cerine“  u Koprivnici. Trajala je tjedan dana. Svaki dan ujutro smo putovali autobusom. S nama su išli  3.razredi  iz područnih  škola. Kad smo stigli  dječaci i djevojčice su se razdvojili u presvlačionice.  Prvi dan su nas učitelji  provjeravali kako plivamo pa su nas podijelili  u  tri grupe:plavi tim,morski psi i plivači. Ja sam bila u grupi plivači. U mojoj grupi su još bili:Lana,Nika, Betina, Lara i Leon. Naš trener se zvao Igor. Cijeli tjedan smo učili tri tehnike plivanja:kraul,prsno i leđno plivanje. Na kraju tjedna smo provjeravali tko je plivač,a tko neplivač. U mojoj grupi su svi plivači. Nakon provjere smo samo zabavljali i igrali razne igre.Svi smo dobili diplome: neki kao plivači, plivači početnici, a neki sudionici tečaja. Škola plivanja mi je pomogla i u tome što se sada ranije ustajem i jedem više i zdravije za doručak.