Putujemo županijom

Autor: Silvija Jularić, 26. 3. 2015.

U četvrtak, 26. ožujka, učenici 3. razreda Osnovne škole Ferdinandovac, Područne škole Crnec i 3. i 4. razreda Područne škole Drenovica realizirali su izvanučioničku nastavu pod naslovom Putujemo županijom. U Koprivnici su posjetili gradsku vijećnicu u kojoj ih je primila gradonačelnica Vesna Želježnjak, Muzej prehrane Podravka, Prehrambenu i farmaceutsku kompaniju Podravka i vezano uz školski projekt vezan uz starije stanovništvo u županiji Dom za starije i nemoćne osobe Koprivnica. Nakon razgledavanja središta Koprivnice posjetili su grad Križevce sa čijom povijesti su se upoznali u Gradskom muzeju Križevci. Posjetili su i grkokatoličku katedralu Presvetog Trojstva.