Pokaži što znaš

Autor: Silvija Jularić, 30. 3. 2015.

U Društvenom domu u Ferdinandovcu 27. ožujka održana je završna priredba u okviru projekta Pokaži što znaš koji Osnovna škola Ferdinandovac organizira u povodu Dana darovitih učenika. Ranije su održani kvizovi znanja. U konkurenciji učenika razredne nastave, najbolji su bili Bruno Mesarov i Sanela Matiša učenici 4. razreda Područnog razrednog odjela Drenovice iz Novog Virja. Među učenicima predmetne nastave najbolji su bili učenici 5. a razreda Ivona Jalžabetić i Leon Levačić.

Na završnoj priredbi učenici su pokazali svoje talente u plesu, pjevanju, sviranju, pisanju, crtanju i slikanju, te krasnoslovu i ostalim vještinama. Prema glasovima publike i ocjeni žirija najboljom plesačicom za ovu školsku godinu proglašena je Filipa Ščuka, najbolja je pjevačica Mateja Mađerek, a najbolji svirač Karlo Hrženjak. Najuspješniji je recitator Teo Mesarov, za najlikovnjaka proglašena je Tea Tomašek, a najboljim literarnim ostvarajem proglašen je uradak Doris Kudumija. U ostalim se vještinama istaknuo Denis Hrvoić žongliranjem.

Pokaži što znaš - 2015.