Roditeljski sastanak za upise u srednje škole

Autor: ENA SULIMANEC, 30. 5. 2017.

U ponedjeljak 29.5.2017. održan je roditeljski sastanak za roditelje učenika 8. razreda. Ravnateljica Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva iz Đurđevca, gospođa Nevenka Lončar, predstavila je gimnazijski program i Gimnaziju te objasnila razloge i motivaciju upisa u takvu školu.

Pedagoginja je upoznala roditelje s najvažnijim informacijama za upise u srednje škole. Naglasila je važnost poštivanja rokova te objasnila način odabira obrazovnih programa.

Roditelji su upućeni da redovito prate web stranice naše škole, srednjih škola koje žele upisati te stranicu www.upisi.hr. Svi važni dokumenti nalaze se upravo na web stranicama naše škole pod karticom Upisi u srednju školu.