Međuopćinsko natjecanje u futsalu

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 25. 3. 2019.

U ponedjeljak, 4. veljače, u velikoj sportskoj dvorani Osnovne škole prof. Franje Viktora Šignjara u Virju održano je međuopćinsko natjecanje u futsalu.

U natjecanju za dječake sudjelovale su: OŠ Gola, OŠ Kalinovac, OŠ Kloštar Podravski, OŠ Ferdinandovac,  OŠ Blaž Mađer iz Novigrada Podravskog, OŠ Grgura Karlovčana iz Đurđevca, OŠ Molve i OŠ prof. Franje Viktora Šignjara iz Virja.

Po prvi su put u natjecanju sudjelovale i djevojčice i to iz OŠ Molve, OŠ Gole i OŠ Kloštra Podravskog. U natjecanju za djevojčice prvo je mjesto osvojila ekipa iz Molva, a među dječacima prvi su bili učenici iz Virja. Oni su se plasirali na županijsko natjecanje.

Martin Oršuš, 8. r.