Natjecanje u stolnom tenisu

Autor: Lidija Levačić Mesarov, 25. 3. 2019.

Međuopćinsko natjecanje u stolnom tenisu za đurđevački dio Koprivničko-križevačke županije održalo se 29.1.2019. u Kloštru Podravskom.

U muškoj konkurenciji sudjelovale su: OŠ Kloštar Podravski, OŠ Novigrad Podravski  i OŠ Ferdinandovac. Treće mjesto zauzela je OŠ Novigrad Podravski, drugo mjesto OŠ Kloštar Podravski, a prvo mjesto OŠ Ferdinandovac. U ženskoj konkurenciji bila je samo OŠ Ferdinandovac pa se izravno plasirala na županijsko natjecanje u OŠ Đure Estera u Koprivnici koje se održalo 5. 2. 2019. U tom natjecanju u muškoj konkurenciji sudjelovale su OŠ Ferdinandovac, koja je zauzela drugo mjesto, OŠ „Mihovil Pavlek Miškina“ iz Đelekovca, koja je zauzela treće mjesto, i OŠ Ljudevita Modeca iz Križevaca, koja je zauzela prvo mjesto i prošla na državno natjecanje. U ženskoj konkurenciji natjecale su se OŠ Ferdinandovac, koja je zauzela drugo mjesto, OŠ Orehovec, koja je zauzela treće mjesto, i OŠ „Đuro Ester“ iz Koprivnice koja je zauzela prvo mjesto i prošla na državno natjecanje.

Teo Mesarov, 7. r.