> Natječaji
Natječaji

Odluka Povjerenstva za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje učitelja/ice matematike

Autor: Danijela Begović Jankić, 23. 9. 2021.

Sukladno članku 12. stavku 6. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Ferdinandovac, obzirom da je na natječaj prijavljena samo jedna kandidatkinja koja ispunjava sve natječajne uvjete, odlučeno je da se neće provoditi procjena odnosno vrednovanje prijavljene kandidatkinje.

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12 i 86/12), OSNOVNA ŠKOLA FERDINANDOVAC, Dravska 66, 48356 Ferdinandovac objavljuje

za zasnivanje radnog odnosa

1. učitelj/ica informatike – 1 izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme – ukupno 20 sati tjedno.

Uvjeti: prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12 i 86/12).

Uz prijavu na natječaj treba priložiti: životopis, dokaz o stručnoj spremi (originalnu diplomu ili ovjerenu presliku), domovnicu i uvjerenje o nekažnjavanju.

Prijave dostaviti na adresu škole s naznakom „za natječaj“ u roku od 8 dana od objave natječaja.

Natječaj je objavljen pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, na oglasnoj ploči i na web stranicama škole 04.12.2012. godine.

Temeljem članka 127. i 165. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10 i 90/11 ) i članka 51. Statuta Osnovne škole Ferdinandovac, Školski odbor Osnovne škole Ferdinandovac raspisuje

za izbor i imenovanje ravnatelja/ice Škole

Natječaj je objavljen u Večernjem listu 29.12.2011. godine.

Za ravnatelja/icu može biti imenovana osoba koja ispunjava uvjete za učitelja/icu ili stručnog suradnika/icu, a ima najmanje višu stručnu spremu i 5 godina radnog iskustva na odgojno-obrazovnim poslovima u osnovnoj ili srednjoj školi.

Uz prijavu treba priložiti:

• životopis
  • diplomu
  • dokaz o radnom iskustvu na odgojno-obrazovnim poslovima (potvrda škole i ovjerena preslika radne knjižice)
  • dokaz o položenom stručnom ispitu ili da je osoba oslobođena obveze polaganja
  • domovnicu
  • uvjerenje da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Ravnatelj/ica se imenuje na vrijeme od 5 godina.

Rok za podnošenje prijava kandidata je 8 dana od dana objave natječaja u Večernjem listu.

Prijave s potrebnom dokumentacijom u izvorniku ili ovjerenom presliku dostaviti na adresu: Osnovna škola Ferdinandovac, Dravska 66, 48356 Ferdinandovac, - n/r Školskom odboru, u zatvorenoj omotnici s naznakom „Ponuda za ravnatelja - ne otvaraj“.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od isteka roka za podnošenje prijave.

OSNOVNA ŠKOLA FERDINANDOVAC, Dravska 66, 48356 Ferdinandovac objavljuje 12.10.2011.

za zasnivanje radnog odnosa

1. učitelja engleskog jezika – 1 izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme - 13 sati tjedno

2. učitelja njemačkog jezika – 1 izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme - 20 sati tjedno

3. učitelja fizike – 1 izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme – 12 sati tjedno

4. učitelja hrvatskog jezika – 1 izvršitelj/ica na određeno, nepuno radno vrijeme – 20 sati tjedno.

Uvjeti: prema čl. 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10 i 90/11).