> Robotico
ROBOTics in Interregional COoperation

Održan roditeljski sastanak vezan za planirana putovanja u sklopu projekta Robotico

Autor: Katarina Križić, 29. 4. 2022.

Dana 28.4.2022. održan je roditeljski sastanak u svrhu pružanja svih potrebnih informacija vezanih za putovanja koja su predviđena projektom. Prvo putovanje Zagreb- Rijeka je od 5.5. do 6.5.2022. , a na kojem će sudjelovati svi učenici i učitelji  koji su do sada polazili kampove Robotica. Imat će prilike posjetiti Tehnički muzej i Planetarij u Zagrebu, Muzej Torpedo i Astronomski centar u Rijeci te zvjezdarnicu u Višnjanu.

Također, roditeljima je predstavljen i program na studijsko putovanje u Munchen na sajam AUTOMATICA koji je predviđen za lipanj.